شبکه های اجتماعی

aparat

راز طلایی میلیاردر شدن در جوانی

 • 6 تير 1396
 • 2795
 • 0

چگونه یک پسر دبیرستانی توانست در کمتر از یک سال، سرمایه 620 هزار تومانی خودش رو 10 برابر کند؟

اگر به دنبال این هستی که شغل رویایی خودت رو با درآمد نامحدود پیدا کنی، بهت پیشنهاد می کنم که داستان آشنایی من با شغل رویاییم رو مطالعه کنی:

از زمانی که یادم میاد، به خاطر جیب خالی پدر و مادرم، از اکثر خواسته هام گذشتم. در دوران کودکی من عاشق ماشین کنترلی بودم و هر وقت با مادرم به بازار می رفتیم، ویترین تمام اسباب بازی فروشی ها رو نگاه می کردم و خیلی دوست داشتم که حداقل یکی از اون ماشین کنترلی ها رو بخرم ولی وقتی به مامان یا بابام می گفتم، با یه نگاه مظلومانه ای بهم می گفتن که "پول نداریم" یا می گفتن که "بعدا برات می خریم" و بهانه های دیگه ای می آوردن.

این موضوع زجر آور فقط به دوران کودکی من ختم نمی شد، در دوران نوجوانی هم همین موضوع ادامه داشت. وقتی می خواستم که یک گوشی موبایل بخرم، هزار و یک دلیل و بهانه ای میاوردن تا منصرف بشم و دیگه حتی به اون فکر هم نکنم. خیلی تلخ بود که آدم به آرزوها و خواسته هاش نرسه و واقعا من از این موضوع، احساس ناراحتی  و پوچی می کردم.

بزرگ و بزرگ تر شدم و در دوران راهنمایی، کم کم با موضوع کسب و کار و کارآفرینی آشنا شدم. چیزهای بیشتری رو درک کردم. درک می کردم که جوانان بسیار زیادی هستند که با این که مدارک لیسانس و فوق لیسانس و یا حتی دکتری دارند، نمی توانند برای خود یک شغل مناسب دست و پا کنند و همیشه منتظر آگهی های خسته کننده شرکتها و سازمانها و ادارات برای استخدام هستند. با این که هنوز دیپلم هم نگرفته بودم، ولی باز به دنبال شغلی مناسب برای درآمد خودم می گشتم.

مدتی با سیستم بازاریابی شبکه ای یا همون نتورک مارکتینگ آشنا شدم و شروع به کار کردم. این کار در شروع به نظرم خوب می اومد تا کم کم متوجه شدم که ایده آل های من در این کار وجود نداره و کاری نیست که بشه باهاش میلیاردر شد!

از کودکی عاشق کامپیوتر و دنیای دیجیتال بودم و با اینترنت، آشنایی داشتم. تعریف زیادی از کسب و کار های اینترنتی شنیده بودم. شنیده بودم که مارک زاکربرگ، توانسته به کمک اینترنت و با ابداع فیس بوک و جف بزوس با ایجاد فروشگاه اینترنتی خودش، درآمد بسیار خوبی داشته باشند. شروع به تحقیق و آشنایی با انواع کسب و کار های اینترنتی کردم و این موضوع استارتی شد تا با کسب و کارهای اینترنتی آشنا بشم و تونستم که شغل رویایی خودم رو پیدا کنم اما نمی دونستم چطوری باید کارم رو شروع کنم.

در کسب و کارهای اینترنتی، نیاز به دونستن مباحث زیادی از علم اینترنت بود تا بشه یک سایت برای خود ایجاد کرد. ولی تونستم آموزش ها و نرم افزار های کمکی و میانبر خوبی رو پیدا کنم و با روشی آشنا شدم که تونستم اولین سایت خودم رو راه اندازی کنم.

وبسایتی رو تحت عنوان "دانشجوام دات آی آر" راه اندازی کردم و زمان زیادی رو صرف تولید محتوای اون کردم ولی طی چندین ماه کار متوالی نتونستم حتی یک فروش رو هم داشته باشم.

مدتی که با این وبسایت کار می کردم، روز به روز داشتم از کسب و کار های اینترنتی، ناامید و ناامید تر می شدم تا اینکه با یک راز بسیار مهم آشنا شدم...

وبسایت جدیدی راه اندازی کردم و روش و سیستم جدیدی رو برای اون انجام دادم. سیستم کمی ناقص بود ولی تونستم با تحقیقات و بررسی های فراوان سایت های موفق و معروف، این سیستم رو به صورت کامل بر روی سایتم، پیاده کنم و این کار منجر به رشد فروش و اعتبارم شد.

اولین درآمد اینترنتی من بهترین حس عمرم رو بهم می داد و خیلی خوشحال بودم که نتیجه ای از این سیستم گرفته بودم و به اون اعتماد کامل پیدا کردم.

در همین جهت کسب و کارم رو گسترش دادم و به موفقیت های زیادی رسیدم و همیشه خدا رو شکر می کنم که با این کسب و کار آشنا شدم.

تصمیم گرفتم کتاب راز طلایی میلیاردر شدن در جوانی رو بنویسم و تو اون تمام تجربیات چند ساله ام رو از کسب وکار اینترنتی بنویسم تا شما دوست عزیزی که به شروع این کار علاقه داری، بتونی این کار رو انجام بدی.


نظرات یکی از خوانندگان کتاب:


آنچه در دوره راز طلایی میلیاردر شدن در جوانی دریافت می کنید:


کتاب الکترونیکی راز طلایی میلیاردر شدن در جوانی (ارزش مالی: بیش از 1 میلیون و 200 هزار تومان)

شامل آموزش های گام به گام و تست شده توسط هزاران نفر در بیزینس ها و کسب و کارهای اینترنتی مختلف

سیستمی 100 درصد تست شده و به اثبات رسیده که برای موفقیت در دنیای کسب و کارهای اینترنتی به آن نیاز داری!


چک لیست گام به گام مراحل ذکر شده در کتاب (ارزش مالی: بیش از 100 هزار تومان)

چک لیست به شما کمک می کنه تا همیشه مراحل کسب و کارتون رو در ذهن داشته باشید و یک مسیر قدم به قدم را یکی یکی طی کنید.

سیستمی 100 درصد تست شده و به اثبات رسیده که به من در موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی و درآمد فوق العاده کمک کرده و مطمئنم که اگر به دنبال بهترین راه هستی خیلی بهت کمک خواهد کرد!


تکنیک "راز عمر جاودانه" (ارزش مالی: بیش از 1 میلیون تومان)

در این کتاب، یک راز مخصوص بیان شده که می تونی با استفاده از اون، عمری جاودانه داشته باشی و از زندگی نامحدود در این جهان، لذت ببری. این تکنیک در صفحه 31 کتاب بیان شده.


ارزش مالی کل پکیج: بیش از 2 میلیون و 300 هزار تومان

همه ی این موارد صرفا با پرداخت 29هزار تومان در اختیار شماست

اگر دوست داشتی از این سیستم فوق العاده استفاده کنی، همین الان بهترین موقع است!!!


خرید پکیج راز طلایی میلیاردر شدن در جوانی


در ضمن این کتاب ضمانت بازگشت وجه مادام العمر در صورت عدم اثر بخشی هم داره، که می تونی با خیال راحت این محصول رو تهیه و استفاده کنی و در صورت نیاز به استفاده از گارانتی این محصول کافیه تا یک ایمیل به بخش پشتیبانی سایت بزنی تا در اسرع وقت مبلغ پرداختی شما عودت بشه.

تمامی تکنیک های این کتاب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی، تست شده است و در صورتی که تمام این مراحل رو به درستی انجام بدی ولی به نتیجه ای نرسی، میتونی از گارانتی این محصول استفاده کنی.

هدف تیم کارتمیز دات کام، رضایت شما دوست عزیز است.


حالا که مصصم و جدی هستی که کسب و کار اینترنتی فوق العاده خودت رو راه اندازی کنی، قدم بعدی اینه که بر روی گزینه خرید کلیک کنی و پرداخت خودت رو انجام بدی تا  بتونی با استفاده از اون، زندگی مالی خودت رو متحول کنی.


واقعا دوست داری که به سرعت و به راحتی به درآمد میلیاردی برسی؟ طوری پولدار بشی که تمام آرزوهاتو محقق کنی.  اگه جوابت مثبته، بهت پیشنهاد می کنم که کتاب "راز طلایی میلیاردر شدن در جوانی" رو همین الان تهیه کنی!

بی پولی و جیب خالی یکی از دردناک ترین مشکلات بشره که افراد زیادی از این مشکل رنج می برن ولی شما دوست گرامی یک راه حل بسیار راحت و سریع برای رفع این مشکل پیدا کردی!

این محصول گارانتی اثر بخشی مادام العمر داره که می تونی با خیال راحت، این محصول رو تهیه کنی و به صورت تضمینی به نتایج و دستاوردهای دلخواهت برسی.


هرگز به خودت این شک رو راه نده که آیا با خرید این کتاب، آینده مالی خودم رو بسازم یا نه!

مطمعنم شما حاضرید میلیون ها تومان پرداخت کنید تا به شغل ایده آل خودتون با درآمد نامحدود برسید.

مبلغ سرمایه گذاری شما برای این کتاب تنها 29هزار تومنه، که می تونه زندگی مالی شما رو متحول کنه.

          

مطمئن هستم که می تونی با بهره گیری از مطالب این کتاب هزاران میلیون تومان و یک فرصت شغلی عالی به دست آورید.


اگر احساس می کنی که هزینه این کتاب کمی گران است:

باید ببینی که هزینه این کتاب رو با چی مقایسه می کنی؟

  یا  

برایان تریسی: اعتقاد دارد که فقط 20 درصد افراد جامع هستند که برای یادگیری و رشد خود سرمایه گذاری و برنامه ریزی می‌کنند و همان 20 درصد هستند که جزو افراد اثرگذار جامعه به شمار می‌روند

البته مطمئن هستم که شما با فراگرفتن مطالب این دوره و کسب موفقیت‌ در موقعیت‌های کاری می‌توانید صدها برابر این مبلغ را به دست آورید.


20 % مبلغ پرداختی شما، در کیف پولتان در سایت شارژ میشود تا بتوانید در خرید های بعدی از آن کمک بگیرید.

در ضمن با تهیه این محصول، می توانید به صورت رایگان از آپدیت های آینده این محصول نیز استفاده کنید.


دوست عزیز،

اگر از دانلود های رایگان و مقالات سایت ما استفاده نکردی، ابتدا بهت پیشنهاد می کنم که این مطالب ارزشمند رو مطالعه کنی و سپس به این صفحه برگردی:


اگه تصمیم خرید محصول ارزشمند "راز طلایی میلیاردر شدن در جوانی" رو داری، بهت پیشنهاد می کنم که "راهنمای گام به گام خرید" رو مطالعه کنی تا بتونی به ساده ترین روش، سفارش خودت رو به پایان برسونی. برای مطالعه این مطلب، اینجا کلیک کن.


برای تهیه سریع این محصول:

 •  روی دکمه خرید کلیک کن.
 •  اطلاعات ضروری خودت رو وارد کن.
 •  سپس نوع پرداخت خودت رو انتخاب کن.
 •  بعد به صفحه پرداخت وصل میشی. تراکنش رو انجام بده و بعد از خرید لینک دانلود محصول برات فعال میشه.
خرید محصول راز طلایی میلیاردر شدن در جوانی

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

راز طلایی میلیاردر شدن در جوانی

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 2

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

logo-samandehi