شبکه های اجتماعی

aparat

2 تکنیک عملی افزایش سرمایه

  • 28 آذر 1396
  • 3906
  • 0

این کتاب در مورد مسائل مالی نوشته شده و از طریق این کتاب می تونی به 2 راز بسیار مهم در ثروت اندوزی و افزایش قدرت پول، پی ببری.

همون طور می دونی، وقتی عمل پس انداز انجام میگیره، در واقع به جای اینکه ما پیشرفتی داشته باشیم، پس رفت نیز می کنیم، به خصوص در شرایط اقتصادی کشورمون.

نمی خوام مسائل رو به حاشیه بکشم و یا کسی رو متهم کنم، در واقع می خوام بگم که بر اساس رکود اقتصادی و تورمی که وجود داره، پس انداز کردن باعث میشه که ارزش سرمایه، افت کنه.

با یک مثال ساده، وقتی که نرخ اقلام اولیه افزایش پیدا می کنه، در واقع ارزش سرمایه ما کم میشه و اگر خرج یک نفر به طور متوسط، سالیانه 12 میلیون تومان باشه و در سال بعد این مبلغ 10% افزایش پیدا کنه، مثل اینه که سرمایه اون فرد، 10% کاهش پیدا کرده.

برای حل این مسئله، من دو تکنیک به هم پیوسته رو بهت پیشنهاد می کنم که نه تنها بتونی به سادگی این مسئله رو دور بزنی، و بلکه بتونی به کمک تورم و گرانی، سرمایه خودت رو در طولانی مدت، به صورت سعودی رشد بدی.

نتایجی که خودم از این روش ها گرفتم، واقعا فوق العاده بود و من دوستانه بهت پیشنهاد می کنم که به این روش ها، عمل کنی.

بسیارخوشحال می شویم بعد از دانلود و مطالعه این کتاب، نظر خودت رو در پایین همین صفحه قرار بدی تا سایر دوستان هم از ان استفاده کنند.

در صورتی که از موضوع این مطلب خوشت اومد، بهت پیشنهاد می کنم مطالب زیر رو هم بررسی کنی:

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

logo-samandehi